Кина Бранеа стакло Накит Покажи состаноци со отстранлив складирање случај фабрика и производители | FC

Бранеа Накит стакло приказ состаноци со отстранлив кутија за чување

Краток опис:

Правоаголни нерѓосувачки челик Топ осветлување

Елегантен накит Стакло Покажи состаноци

Со отстранлив кутија за чување

FC-JW10 5


детали за производот

Тагови производ

димензија 48 "W x 22" Д x 42 "H

1220 x 550 x 1000 mm

материјал Од нерѓосувачки челик / бранеа, Полиран

МДФ дрво и 2-пакет боја

осветлување LED лента во рамката или стојат на место светло
осветленост 6000K
Plateform Ткаенина или СТП кожа
стакло тип Ултра јасно ниско железо калено стакло
стакло THK 8мм / стаклена врата 6mm
Вид на врата Извлечете го лизгачот, се повлече од фиоките на дното
опции Белег за заклучување

Вградена Li-батерија

 


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
  • Скопје
  • YouTube
  • https://www.facebook.com/fcdisplay
  • instagram
  • Твитер