China Brushed Glass Jewelry Display Showcase me ruajtje të lëvizshëm rast fabrika dhe prodhuesit | FC

Brushed Glass Jewelry Display Showcase me rastin e magazinimit lëvizshëm

Përshkrim i shkurtër:

Drejtkëndëshe Çelik Top Lighting

Bizhuteri Elegant Glass Display Showcase

Me rastin storage lëvizshëm

FC-JW10 5


Detail Product

Produkt Tags

dimension 48 "W x 22" D x 42 'H

1220 x 550 x 1000 mm

material Çelik / Brushed, lëmuar

MDF rimeso dhe bojë 2-pack

ndriçim rrip LED brenda afatit ose të qëndrojë dritë vend
shkëlqim 6000K
plateform Pëlhurë ose lëkurë PU
lloji i Glass Ultra qartë qelqi hekuri e ulët zbutura
Glass THK 8mm / derë qelqi 6mm
lloji i Door Të largohen nga slider, të largohen nga mbathje në fund
Opsione gjurmët e gishtave Lock

Built-in bateri Li-

 


 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  • LinkedIn
  • YouTube
  • https://www.facebook.com/fcdisplay
  • instagram
  • Cicëroj